Kaşlarımız bakışlarımızı etkileyen önemli öğelerden biridir. Eğer kaşlarınızın seyrekliğinden, şeklinin bozukluğundan şikâyetçi iseniz Mikroblading uygulaması tam da sizin içindir.  Microblading, kalıcı kaş olarak adlandırılsa da 1-2 yıl kalıcılığı bulunmaktadır. İlerleyen zamanlarda form değişikliği istenildiğinde tekrar farklı bir form yapılabilmektedir. Ancak uygulama sonrasında yaşanılan memnuniyetsizlik söz konusu olduğunda özel solüsyonlar ile 2-6 seans uygulaması sonucunda tamamen silinebilmektedir.

Microblading uygulamasının kalıcılığı cilt tipinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu noktada en önemli nokta Microblading uygulamasının sizin cilt yapınıza uygun tekniklerle analiz edilip, yapılmasıdır.

Soluk, cansız duran dudakların özel kalıcı makyaj boyası uygulanarak dudakların canlı ve bakımlı olmasını sağlayan bir uygulamadır.

Gün içerisinde makyaj tazelemek için verdiğimiz aralarda hepimizin eli ilk ruja gitmektedir. Dudak renklendirme işlemi sonrasında aynaya baktığınızda hep hacimli ve renkli dudaklarınızı görebilirsiniz.

Dudak renklendirme tamamen üst deri üzerine yapılan bir işlem olmasından kaynaklı herhangi bir acı yaşatmaz. Dudak renklendirme işlemi uzman kişiler tarafından doğal bitkisel içerikli boyalar kullanılarak yapıldığında herhangi bir zararı bulunmamaktadır.

Göz kapağınızın kirpik altı diye tarif edilen sınır bölgesine uygulanan ve derinden yapılan bir işlemdir. Bu sayede gözlerde belirgin ve çekici bir ifade oluşturur. Dipliner göz makyajı sırasında çok fazla dikkat isteyen ve uygulaması vakit alabilen bir uygulama olmasından kaynaklı gündelik hayatta vakit ayıramayan ama dipliner ile göz makyajını tamamlamak isteyen kadınlar için ideal bir uygulamadır.

Dipliner uygulamasında herhangi bir acı veya ağrı oluşmamaktadır. İlk uygulama seansından 1 ay sonra kontrol seansı ile dipliner kulllanım sürenizi maksimum süreye çıkartmak amaçlanır. İşlemin kalıcılığı ise 1 ile 2 yıl arasından cilt anatominize göre değişiklik göstermektedir.

Eyeliner, direkt göz kapağına uygulanan ve kuyruk uygulaması ile şekillendirilir. Gözlerin daha çekik bir görüntüye ulaşmasında etkili olmaktadır. İnce, kalın, uzun veya kısa kuyruk seçimlerini sizin yaptığınız makyajınızda bu hususlarla vakit kaybetmeyeceğiniz makyajınızda size oldukça pratiklik kazandıracak bir uygulamadır. Eyeliner uygulaması esnasında ağrı veya acı oluşmamaktadır. İşlemin kalıcılığı cilt yapınıza da bağlı olmakla birlikte ortalama 2 yıl olmaktadır. Uygulama sonrasında 7-10 arasında iyileşme beklenmektedir. Bu esnada gözlerin ovuşturulmaması çok önemlidir. Eyeliner uygulamasını uzman kişiler tarafından kaliteli ürünler eşliğinde yaptırdığınız takdirde herhangi bir olumsuz durum yaşanılmamaktadır.

Microblading, dipliner, eyeliner, dudak renklendirme, pudralama kaş gibi birçok kalıcı makyaj işleminde kalitesiz malzeme ve yanlış uzman ile karşılaşırsanız uzun yıllar o kalıcı makyaj ile kalmanıza gerek yoktur. Beğenmediğiniz size yakıştırmadığınız şekil veya kızıllaşmış mavileşmiş grileşmiş kalıcı makyajlarınızı özel solüsyon ile silinebilmektedir.

  • Öncelikle makyaj yapılmış bölgedeki gözenekleri minik minik açarak solüsyonu yediriyoruz. Asansör tekniği ile derinin alt katmanlarındaki boya üst yüzeye çıkıyor ardından bir microbrush ile siliyoruz.
  • Şunu belirtmek isteriz ki lazer ile kalıcı makyaj silme gibi değildir.  Lazer ile kalıcı makyaj veya dövme silme uygulamaları boyayı derinin alt yüzeyine iyice iterek derinin yutmasını sağlarken, bizim uygulamadığımız silme yönteminde özel solüsyonlar ile boya üst yüzeye çekilerek, tamamen yok edilir.
  • Kalıcı makyaj silme seansları cilt yapınıza ve yapılmış olan kalıcı makyajın durumuna bakılarak belirlenmektedir. Bölgenin analizinin yapılması, kaç seans ile silme işleminin tamamlanacağı konusunda net bilgi almak için merkezimize bekleriz.