Selülitlerinizi sevmediniz ve kurtulmak mı işitiyorsunuz?

G5 Masajı hızlı titreşimlerle karın, basen, popo ve bacaklara uygulandığında selülit oluşumunu engeller, var olan selülitlerin giderilmesine yardımcı olur ve uygulanan bölgeyi sıkılaştırır.

Tavsiye ettiğimiz seans sayısı 8-10 arasıdır. G5 Masajını bölgesel sıkılaşma için yaptırmak isteyenler bu işlemi salonumuzda bulunan Rasping, Em Slim ve Micro Plus cihazlarıyla kombinleyip daha etkili sonuçlar alabilirler.

Micro Plus, vücutta Galvanik akımların etkisiyle kan dolaşımını ve protein sentezini arttırıp hücre metabolizmasını hızlandırarak cilt yapısını yeniler. Elektrik akımlarının etkisi olduğundan cihaz teninize temas ettiğinde ufak sinek ısırıkları hissi vermektedir.

Bu işlem ile birlikte selülitlerinizden kurtulabilir ve vücudunuzun sporsuz bir şekilde inceldiğini gözlemleyebilirsiniz. 2-12 seans arası uygulanan bölge ve kişiye göre farklılıklar gösteren seans sayısını salonumuza gelip uzmanlarımızla görüşüp kararlaştırabilirsiniz.

Spor salonuna gittiniz ve çalıştırmak istediğiniz bölge için hareketler yapıyorsunuz. Peki hangi hareketi o bölgenizi geliştirmek için 30 dakikada 20.000 kere yapabilirsiniz? İmkansız dediğinizi duyuyoruz…

Ama Betül Yılmaz Beauty salonuna gelip Em Slim seansına 30 dakika girdiğinizde 20.000 kere istediğiniz bölgenizi çalıştırabileceksiniz. AA UNUTMADAN HEM DE BUNU YATARAK YAPACAKSINIZ !

Vücudunuza bağladığımız başlıklar ile elektromanyetik alan oluşturup kasın etkin şekilde; kasılmasını, uyarılmasını ve büyümesini sağlar. Aynı zamanda Em Slim uygulandığı bölgede kas kütlesini %18e kadar artırırken yağ kütlesinden de %21e kadar yok ediyor.

Bu işlemden yararlanmak, uzmanlarımız tarafından seans sayınızı belirlemek için sizleri Betül Yılmaz Güzellik Salonuna bekliyoruz.

Rasping işlemini; Törpüleme veya Heykeltıraş yöntemi olarak da bilenleriniz vardır. Rasping bir bölgesel incelme işlemidir. Vücutta biriken yağı gelin estetisyenlerimizle beraber vücudumuzdan atalım.

2-12cm incelmeye yardımcı olan bu işlemi kadınlar ve erkekler gönül rahatlığı ile yaptırabilirler.

Lenf drenaj işleminde sadece uzanıyorsunuz ve vücudunuzu sıkıp bırakan bir aletin içine giriyorsunuz. Peki bu Lenf Drenaj ne işe yarıyor?  Ödem azaltma, bölgesel incelme, selülit ve vücut sıkılaştırma için uygulanılan bir yöntemdir. Lenf drenaj ile cilt yüzeyine hafif, yavaş ve ritmik basınç uygulanır.

Lenf drenaj, özellikle selülit ve bölgesel kilo fazlalıklarına sebep olan ödem ve toksinlerin uygulanan basınç etkiyle idrar yolu ile vücuttan atılmasına yardımcı olur. Lenf Drenaj yöntemi ayrıca dolaşım sistemini düzenler, vücutta düzenli kan akışına destek olur.